Переключиться на мобильную версию

Виявлено великодній троян, який краде гроші з інтернет-банків

Назад к разделу Техно
Представники однієї з антивірусних лабораторій повідомили про активізацію банківського трояна Banker.LSL, що використовує відео з пасхальною тематикою для зараження користувачів з наступною крадіжкою грошей з їхніх рахунків в інтернет-банках.
Експерти: Banker.LSL також відслідковує рухи мишки і її кліки
Експерти: Banker.LSL також відслідковує рухи мишки і її кліки
naviny.by

Щоб не викликати підозр у користувачів, їм демонструється відео, і одночасно з цим встановлюється шкідлива програма.

Як зазначили експерти, троян Banker.LSL спеціально розроблений для крадіжки паролів доступу до банківських он-лайн-сервісів. Він перехоплює управління і зчитує інформацію з клавіатури, відслідковує рухи мишки і її кліки, перехоплює скріншоти відкритих веб-сторінок і зчитує інформацію, яку користувач вводить при заповненні різних веб-форм (форма авторизації, анкети та ін.)

Крім того, вірус завантажує на комп'ютер користувача набір текстових файлів, в яких він зберігає перехоплену інформацію, а потім намагається їх відправити на спеціальну веб-сторінку.

"На нього також можна натрапити при спробі завантажити в інтернет-форумах якесь відео з YouTube. В результаті цього на комп'ютер користувача завантажується троян", - пояснює Луїс Корронс, технічний директор PandaLabs, а також закликає користувачів бути обережними, тому що цей тип вірусів зазвичай поширюється з електронними повідомленнями.

Нагадаємо, у свою чергу корпорація Microsoft, посилаючись на результати свого дослідження, повідомила, що понад 97% електронних повідомлень, що відправляються через інтернет, є спамом.

За матеріалами: Security Lab

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь