Переключиться на мобильную версию

Китайська політика вплинула на критичне переважання в країні підлітків-хлопчиків

Назад к разделу Техно
Заході з контролю народжуваності, прийняті раніше владою КНР, призвели до загрозливого переважання чоловіків серед молоді.
У провінції Цзянсу народжувалося 192 хлопчики на 100 дівчаток
У провінції Цзянсу народжувалося 192 хлопчики на 100 дівчаток
eng.uci.edu

Згідно з результатами дослідження, проведеного китайськими вченими спільно з їхніми колегами з Англії, у віковій групі до 20 років кількість юнаків на 32 мільйони перевищує кількість дівчат, повідомляє AFP.

Учені проаналізували дані популяційного дослідження майже 5 мільйонів осіб у віці до 20 років, проведеного у всіх адміністративних одиницях Китаю в листопаді 2005 року. У середньому по країні максимальне переважання хлопчиків (125 на 100 дівчаток) спостерігалося серед дітей, яким на момент дослідження було від року до чотирьох років, наводить результати роботи експертів British Medical Journal.

У провінціях Цзянсі і Хенань серед тієї ж вікової групи на 100 дівчаток народжувалося 140 хлопчиків. Однак найбільше перевищення спостерігалося в провінції Цзянсу, де народжувалося 192 хлопчики на 100 дівчаток.

Як пояснили дослідники, переважання серед молоді хлопчиків пов'язане з політикою контролю народжуваності, що проводиться урядом КНР: у Китаї існує штраф за народження другої дитини. Крім того, у деяких провінціях якщо першою народилася дівчинка, то батькам забороняється заводити дітей. У результаті, багато вагітних китаянок, дізнавшись, що чекають на дівчинку, зважуються на аборт.

Бразильські ж вчені зафіксували різке зниження народжуваності в країні у зв'язку з пристрастю мешканців до телесеріалів: за 20 років вона знизилася на 3 мільйони осіб.  

За матеріалами:  Медновости

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь