Переключиться на мобильную версию

У США народилася дівчинка, зачата за допомогою замороженої 22 роки тому сперми

Назад к разделу Техно
У США народилася дівчинка, зачата за допомогою замороженої 22 роки тому сперми. Даний випадок, за словами лікарів американської клініки, які проводили процедуру, є світовим рекордом, - пише The Times.
Народилася дівчинка, зачата за допомогою замороженої сперми
Народилася дівчинка, зачата за допомогою замороженої сперми
journal.lv

Колишньому хворому на лейкемію Крісу Біблісу було 16 років, коли лікарі повідомили хлопцеві, що йому необхідно пройти радіотерапію, яка зробить його безплідним.

При цьому юнакові порадили попередньо здати у низькотемпературне сховище зразки сперми для можливого використання її у майбутньому.

Тепер Кріс із міста Шарлот штату Північна Кароліна, якому зараз 38 років, святкує народження здорової дочки, Стели, яка була зачатою шляхом уприскування розмороженої сперми в яйцеклітину його дружини Мелоді, і подальшої імплантації в матку.

"За словами лікарів американської клініки, які проводили процедуру, 22 роки різниці між моментом здачі зразка у квітні 1986 року та заплідненням у червні 2008 року - це світовий рекорд", - пише автор статті Джекі Годдард.

Зауважимо, що у липні 2008 в Америці народилася дівчинка зі замороженої 19 років тому сперми.

Батько майбутньої дитини заморозив свою сперму ще у 1989 році, коли йому поставили діагноз - лімфома Ходкіна, і сказали, що, найімовірніше, дітей у нього не буде.

  За матеріалами The Times, переклад InoPressa

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь