Переключиться на мобильную версию

125 тисяч росіян живуть з діагнозом алкогольний психоз

Назад к разделу Техно
З 2,5 мільйонів хворих на алкоголізм росіян у 125 тисяч почався алкогольний психоз, повідомляє Росспоживнагляд і зазначає, що в Росії, як і раніше, зберігається дуже високий рівень алкоголізму, а також гостро стоїть питання негативного впливу куріння.
Рівень вживання становить 10,1 літра на душу населення
Рівень вживання становить 10,1 літра на душу населення
aif.ru

"У наркологічних диспансерах зареєстровано приблизно 2,5 мільйони хворих на алкоголізм, з них 125 тис. - з діагнозом алкогольний психоз", - зазначається в прес-релізі, який був розповсюджений сьогодні на прес-конференції голови Росспоживнагляду Геннадія Онищенка в Москві.

Повідомляється також, що рівень вживання врахованого алкоголю становить 10,1 літра на душу населення. "За останні 10 років обсяги виробництва слабоалкогольних напоїв зросли майже в шість разів, пива - в три рази. При цьому зростання їх споживання відбувається, в основному, за рахунок підлітків і жінок", - повідомляє відомство Онищенка. З приводу куріння в прес-релізі говориться, що "в даний час курять 70 відсотків чоловіків у віці 30-49 років і 30 відсотків жінок у віці 18-30 років".

"З курінням пов'язано 17 відсотків смертей, викликаних ішемічною хворобою серця, захворюваннями судин головного мозку, раку трахеї та бронхів", - відзначає Росспоживнагляд.

У той самий час, за даними створеного в цьому році в Росії Центру розробки національної алкогольної політики, в 2008 році через отруєння алкоголем померло 19 225 росіян, що на 23,7% менше, ніж 2007 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь