Переключиться на мобильную версию

Надмірна вага людей прискорює глобальне потепління

Назад к разделу Техно
Підтримання гарної фізичної форми та боротьба з ожирінням могли б радикально допомогти в боротьбі з глобальним потеплінням, запевняють учені.
Підтримання гарної форми допомогло б і всій планеті
Підтримання гарної форми допомогло б і всій планеті
posternazakaz.ru

Зростання числа людей з надмірною вагою і ожирінням у Великобританії означає, що в країні витрачається на 19% більше енергії, ніж 40 років тому, йдеться в дослідженні, опублікованому в спеціалізованому виданні International Journal of Epidemiology.

Фахівці говорять, що таке збільшення еквівалентне 60 мегатоннам шкідливих викидів в атмосферу на рік.

У дослідженні також йдеться про підвищених витрат на перевезення пасажирів з надмірною вагою через більші витрати палива.

Філ Едвардс, керівник дослідження і співробітник Лондонської школи гігієни та тропічної медицини, каже, що метою фахівців було порахувати обсяги споживання енергії у Великобританії за умови, що вага середнього мешканця була б такою ж, як кілька десятиліть тому.

"Нормальне" доросле населення, яке лише на 3,5% складається з людей, які страждають ожирінням, порівнювали з населенням з 40-процентним рівнем ожиріння.

Такі моделі населення відображають процентне співвідношення людей з надмірною вагою і ожирінням у Британії в 1970-х роках і, як прогнозується, в 2010 році, говорять дослідники.

Причому це проблема не тільки Великобританії - подібні тенденції спостерігаються майже у всіх країнах світу.

"Тримати себе у формі добре і для здоров'я, і для навколишнього середовища", - сказав Едвардс.

Нагадаємо, нещодавно вчені підрахували кількість енергії, що виділяється при відвідуванні веб-сторінок. Дослідники прийшли до висновку, що допомогти у боротьбі з глобальним потеплінням могла б і повна або часткова відмова від користування інтернетом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь