Переключиться на мобильную версию

Вчений із США розвінчав кілька міфів про вагітність

Назад к разделу Техно
Учений з University of Texas Medical Branch в Галвестонi опублікував статтю, в якій він розвінчувати деякі міфи про вагітність, а також призводить для майбутніх матерів ряд наукових коментарів.
Форма живота вагітної залежить від стану м'язів черевного преса
Форма живота вагітної залежить від стану м'язів черевного преса
topnews.ru

На думку Джорджа Саада, зовсім позбавлені підстав твердження про те, що якщо живіт майбутньої мами компактний і схожий на м'яч, то народиться хлопчик, пише Corriere della Sera.

"Форма живота вагітної залежить від стану м'язів черевного преса і від того, наскільки гормони розслабили м'язи, щоб звільнити простір для плоду", - зазначає американський експерт.

Саад також розповів про наукове підтвердження "легенд" про те, що якщо у матері під час вагітності часто буває печія, то народиться дитина з густими волоссям. Печіння, за словами фахівця, виникає тому, що естрогени, здатні викликати гастро-езофагальний рефлюкс, контролюють і ріст волосся у плода.

Крім того, вчений встановив зв'язок між апетитом майбутньої мами і народженням хлопчика: до моменту народження вага хлопчика збільшується, отже, його тестостерон збільшує і апетит у матері.

Нагадаємо, раніше фахівці з Британії прийшли до висновку, що жінкам під час пологів не треба відмовляти собі в їжі.

Інша група вчених повідомила про розробку препарату, що дозволить лікувати деякі симптоми синдрому Дауна ще в утробі матері.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь