Переключиться на мобильную версию

Екологи: Користуючись туалетним папером класу люкс, американці стали ворогами екології

Назад к разделу Техно
Екологічні організації та WWF звинуватили американських виробників туалетного паперу високої якості в хижацькому ставленні до навколишнього середовища.
Екологи: туалетний папір  високої якості значить хижацьке ставлення до навколишнього середовища
Екологи: туалетний папір високої якості значить хижацьке ставлення до навколишнього середовища
reuters

 

Ні в одній іншій країні світу не витрачається так багато туалетного паперу, як в США, причому в жодній іншій країні для його виробництва не використовується так мало вторсировини. Це шкодить екології більше, ніж всі автомобілі разом узяті, пише швейцарська газета Tagesanzeiger.

"У тому, що стосується приведення у належний вигляд наіціннішої частини тіла, американці готові задовольнятися лише найкращим", - іронічно відзначає автор статті.

"Щорічне споживання в США гігієнічної паперової продукції - носових хустинок, серветок, кухонних рушників і туалетний папір - відповідає приблизно десяти дорослим деревам, які в прямому сенсі змиваються в унітази або викидаються в сміттєве відро", - повідомляють експерти компанії Marcal, що спеціалізується на виробництві паперу з вторсировини.

За даними Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), за 2007 рік американці витратили 24 кг гігієнічної паперової продукції на людину, відзначає видання. За даними американських ЗМІ, у 2008 році, незважаючи на кризу, продажу туалетного паперу класу люкс виросли на 40%. А знаменитий "паперовий" гігант Kimberly-Clark витратив у третьому кварталі 2008 року 25 мільйонів доларів на те, щоб переконати американців використовувати в гігієнічних цілях лише свою продукцію.

"Виробляти туалетний папір безпосередньо з деревини на тлі глобального потепління ще гірше, ніж роз'їжджати на хаммері. Крім того, проблемою стає не тільки вирубка лісів, але й використання у виробництві паперу хімікатів, а також споживання великих обсягів води", - стверджують Алан Гершкович та Ральф Камински з National Resources Defense Council.

Не втримався від коментарів і Greenpeace, звинувативши Kimberly-Clark в тому, що 22% волокна постачають концерну виробники, які мають справу з вирубкою дерев в канадських лісах, вік яких перевищує 200 років. За ініціативою Greenpeace також стартувала кампанія, покликана переконати населення в руйнівних наслідків подібних гігієнічних звичок.

Відзначимо, що раніше фахівці з Гарварду звинуватили інтернет-пошукачі в сприяння глобальному потеплінню.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь