Переключиться на мобильную версию

Китайці анонсували стодоларовий нетбук на базі Google Android

Назад к разделу Техно
Нетбук, що працює під управлінням платформи Google Android, розроблений китайською компанією Skytone.Он називається Alpha 680 і коштуватиме сто доларів, повідомляє Engadget.
Skytone: Максимальний об'єм оперативної пам'яті нетбука - 256 мегабайтів
Skytone: Максимальний об'єм оперативної пам'яті нетбука - 256 мегабайтів
handcellphone.comЗа даними розробників, Skytone Alpha 680 працює на базі 533-мегагерцевого процесора, побудованого на мікроархітектурі ARM. Діагональ сенсорного екрану Skytone Alpha 680 дорівнює семи дюйми. Максимальний об'єм оперативної пам'яті цього комп'ютера - 256 мегабайт. Мінімальна ємність флеш-накопичувача Alpha 680 становить один гігабайт, максимальна - чотири гігабайти, зазначили в Skytone.

Як повідомили представники компанії, для підключення Alpha 680 до інтернету можна використовувати роз'єм Ethernet, або бездротову мережу Wi-Fi. В якості опції в нетбук встановлюється модуль 3G.

Відзначимо, що раніше про розробку нетбука на базі Android заявила компанія Asus. Його прототип з'явиться до кінця 2009 року. Але в Asus ще не вирішили, виводити такий комп'ютер на ринок. Крім того, розробкою нетбуков на Google Android зацікавилася компанія HP. В даний час вона тестує цю платформу на різних пристроях
.

 

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь