Переключиться на мобильную версию

У XXI столітті вода стане рівноцінна нафті

Назад к разделу Техно
Вода як ресурс може перетворитися в найважливіший сировинний товар XXI століття, зайнявши місце, яке зараз належить нафти, пише Businessweek.
У XXI столітті вода стане рівноцінна нафті
У XXI столітті вода стане рівноцінна нафті
AP

Так, водні ресурси планети величезні, але запаси дешевої прісної води обмежені.

"Всі доступні джерела будуть вже використані", - вважає провідний керуючий PFW Water Fund Ніл Берлант, фонду, який працює виключно з акціями компаній, що мають відношення до води.

У той же час, солона вода морів та океанів вимагає дорогої процедури опріснення. При цьому робота з підземними джерелами також затратна.

Як повідомляється, існує безліч доступних технологій, за допомогою яких можна очищувати воду і робити придатною для пиття, але споживачам доведеться звикати платити за неї більше. Жителі країн третього світу вже довгий час обмежені в доступі до чистої питної воді через її високу вартість .

Між тим, найближчим часом ціни на воду по всьому США зростуть у два-три рази. Зростання вартості води несе за собою великі перспективи для бізнесу, адже люди будуть купувати продукти і послуги, щоб поліпшити якість води.

Відповідно, виникне потреба в більш якісної ніж раніше воді для високотехнологічного виробництва.

Варто також зазначити, що світ очікує хвиля приватизація місцевих водних систем, тому що вартість виробництв по випуску чистої води перевершує матеріальні можливості муніципальних властей.

Так, зараз з 60000 водних джерел США переважна більшість є менш ніж 3000 людей, і тільки 15% з них належать інвесторам.

Як раніше повідомлялося, рівень води у найбільших світових річках значно знизився за останні 50 років.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь