Переключиться на мобильную версию

ВООЗ розгляне необхідність підвищення загрози епідемії грипу

Назад к разделу Техно
Сьогодні, на засіданні надзвичайного комітету група експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я прийме рішення про необхідність підвищення рівня загрози епідемії з третього до четвертого рівня.
Існує потреба у підвищенні рівня загрози епідемії
Існує потреба у підвищенні рівня загрози епідемії
AP
Представники ВООЗ заявили, що засідання, яке спочатку планували провести у вівторок, було перенесено на понеділок через побоювання, що свинячий грип може набрати форм епідемії, оскільки було зареєстровано випадки передачі вірусу цієї хвороби від однієї людини до іншої.

Як повідомлялося, вірус уже забрав сотні життів у Мексиці, а також призвів до декількох випадків захворювання у США, Іспанії, Британії і, ймовірно, в інших країнах.

"Якщо ми підвищимо рівень загрози епідемії до четвертого, то це буде означати, що вірус потенційно може перетворитися на епідемію. Вірус уже показав, що він може передаватися від людини до людини і виходити за межі невеликих груп родичів, що доглядають за хворими", - сказав помічник генерального директора ВООЗ з питань безпеки в області охорони здоров'я та навколишнього середовища Кейдзі Фукуда.

У свою чергу, представники Міжнародного епізоотичного бюро (МЕБ) сьогодні заявили, що спалах грипу, який зародився на території Мексики, не варто називати "свинячим", оскільки, на їхню думку, було б логічніше називати цю хворобу північноамериканським грипом. Експерти МЕБ підкреслюють, що поки що не виявлено жодних доказів того, що вірус передається через їжу.

"У цей час вірус стосується не лише тварин. Тому нелогічно називати дану хворобу свинячим грипом", - сказано у повідомленні організації.

Зазначимо також, що в Ізраїлі вирішили називати немилозвучний для правовірних іудеїв свинячий грип мексиканським - за назвою країни-вогнища смертельно небезпечної хвороби.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь