Переключиться на мобильную версию

Користувачам ЖЖ дозволили розміщувати на своїх сторінках рекламу

Назад к разделу Техно
В інтернет-співтоваристві LiveJournal компанією SUP запущений експеримент з розміщення реклами користувачами у своїх щоденниках. Як повідомили розробники проекту, для участі у програмі потрібен офіційний дозвіл. Крім того, користувачі зобов’язані позначат.
Користувачам ЖЖ дозволили розміщувати на своїх сторінках рекламу
Користувачам ЖЖ дозволили розміщувати на своїх сторінках рекламу
livejournal.com

Зсилку на форму заявки розмістив у себе у ЖЖ Артемій Лебедєв. Відповідь на заповнену заявку адміністрація зобов’язалася надіслати протягом двох робочих днів.

Як наголошується у ЖЖ Лебедєва, tema став першим учасником програми розміщення реклами, яка, ймовірно, повинна продовжитися до осені. Потім блоггери ділитимуться виручкою від реклами з SUP. Додаткова інформація про експеримент з’явиться в співтоваристві lj_ru_support.

Потрібно зазначити, що призначена для користувача угода LiveJournal забороняє вести комерційну діяльність на сервісі без попереднього дозволу адміністрації. Це, зокрема, включає розміщення реклами, уточнили в адміністрації інтернет-співтовариства.

Нагадаємо, 27 січня блоггер ottenki-serogo заявив про те, що офіційно зареєстрував у Россвязькомнадзоре свій ЖЖ у якості масової інформації - це перший випадок подібної реєстрації щоденника на LiveJournal.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь