Переключиться на мобильную версию

Створено диск, що вміщує до 500 гігабайт даних

Назад к разделу Техно
Компанія General Electric на базі технології мікроголографії створила оптичний диск, що вміщує до 500 гігабайт данних.
Коли диск надійде у продаж - невідомо
Коли диск надійде у продаж - невідомо
sun.com

Про це повідомляється в прес-релізі General Electric.

За словами представників компанії, головна особливість нового носія полягає в тому, що для запису даних використовується весь його обсяг. Цей диск складається з кількох тривимірних шарів, які зберігають інформацію.

Розробники також повідомили про свої плани створити за технологією мікро-голографії оптичні носії об'ємом один терабайт. У General Electric підкреслюють, що ємність їх нового оптичного диску залежить від його товщини. Для запису інформації на новий диск General Electric, а також для її зчитування, використовується спеціальний лазерний промінь. Зовні самі диски, а також приводи для роботи з ними, не відрізняються від вже існуючих, таких як DVD і Blu-ray.

Однак дата початку продажів оптичних дисків General Electric поки не повідомляється. Проте, інженери General Electric не перші розробили надмістких оптичних дисків. Раніше Pioneer представила багатошаровий диск, здатний зберігати до 400 гігабайт даних.

Крім того, в січні цього року компанія Western Digital розробила жорсткий диск об'ємом два терабайти, який уже надійшов до продажу в Австралії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь