Переключиться на мобильную версию

Microsoft почала тестувати нову соціальну мережу

Назад к разделу Техно
Стартувало бета-тестування соціальної мережі компанії Microsoft. За словами представників корпорації, мета цього проекту - забезпечити людям спілкування, зокрема, у час надзвичайних ситуацій, коли багато каналів зв'язку не працюють.
Користувацький інтерфейс Vine
Користувацький інтерфейс Vine
appfrica.net

Із Vine (так називається нова соціальна мережа) можна буде працювати як через комп'ютер, так і за допомогою SMS-повідомлень або електронної пошти, повідомляє TechCrunch.

За словами розробників, спеціальна функція цього сервісу дозволяє відправити коротке екстрене повідомлення друзям - вони, у свою чергу, можуть прочитати його як на комп'ютері, так і на екрані мобільного телефону. Крім того, Vine надає можливість читати останні новини для регіону, у якому знаходиться користувач або його друзі. Джерелами новин для цієї соціальної мережі служать 20 тисяч ресурсів, йдеться у повідомленні. У Vine також передбачена система фільтрів для сортування новин по темі.

Альтернативна соціальна мережа Microsoft інтегрована з іншими онлайновими ресурсами, зазначили у компанії. Зокрема, вона дозволяє переглядати статус друзів у Facebook. Пізніше розробники також планують оснастити Vine аналогічними функціями для роботи з Twitter та іншими сервісами.

Як зазначають експерти, розробка Vine почалася півтора роки тому, а сама ідея створення такої мережі виникла чотири роки тому, коли на США насунувся ураган Катріна.

Поки Vine доступна тільки обмеженому числу користувачів, на основі відгуків яких Microsoft розраховує доопрацювати цей проект. Дата остаточного запуску Vine не повідомляється.

Нагадаємо, учора повідомлялося, що Європейська дослідницька рада - European Research Council - виділила більше трьох мільйонів доларів на розробку Unix - подібної операційної системи Minix, яка, за різними прогнозами, може стати конкурентом ОС Microsoft - Windows.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь