Переключиться на мобильную версию

The New York Times: США вступили у міжнародну гонку кіберозброєння

Назад к разделу Техно
Пентагон розмістив замовлення на створення моделі інтернету майбутнього, де в умовах суворої секретності вивчатимуться способи хакерського блокування електромереж, мереж зв'язку та аеропортів, а також фінансових ринків, з метою удосконалення як методів за.
Пентагон зробив замовлення на створення моделі інтернету майбутнього
Пентагон зробив замовлення на створення моделі інтернету майбутнього
securitylab.ru

Протягом найближчого часу президент США Барак Обама повідомить про розширення п'ятирічної програми оборони від хакерських атак, затвердженої минулого року Конгресом, а також призначить спеціального співробітника адміністрації, який буде координувати роботу проекту, - пише The New York Times.

За даними американських ЗМІ, такі заходи були здійснені адміністрацією Обами у зв'язку із численними атаками на федеральні та приватні комп'ютерні системи США, багато із яких здійснюється з Китаю та Росії. Проте, як передбачається, Обама не буде афішувати кіберпотенціал США. Водночас, військові та спецслужби витрачають на цю сферу мільярди доларів.

За словами військових та співробітників розвідки, а також незалежних експертів, опитаних журналістами за останні декілька місяців, насиченість засобів кібервійни, якими володіє Вашингтон, колосально збільшилася.

Однак поки що американські військові та спецслужби не отримали широких санкцій на участь у кібервійні. Проте, багато фахівців уже неодноразово порівнювали "гонку" за першість у кіберпросторі із ядерними озброєннями, а також зазначали, що інтернет-контратака, імовірно, завдасть США чималих збитків.

Крім того, за різними прогнозами, хакерські атаки можуть стати попереджувальним пострілом або підготують ґрунт для традиційної агресії, - пише видання. Як вважають експерти аналітичного центру Center for Strategic and International Studies, Китай, Росія та ряд інших держав уже вкладають величезні гроші у розробку кіберзброї.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що у майбутньому армія США планує використовувати у бою автономних бойових роботів, яких навчать етики.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь