Переключиться на мобильную версию

Росія успішно запустила військовий супутник

Назад к разделу Техно
Космічні війська РФ у середу здійснили запуск ракети-носія Союз-У з супутником в інтересах Міноборони, апарат був успішно виведений на рахункову орбіту.

"О 20:58 МКС (19:58 за київським часом) з пускової установки майданчика № 16 Державного випробувального космодрому Плесецьк бойовим розрахунком Космічних військ здійснено пуск ракети-носія (РН) середнього класу Союз-У з космічним апаратом серії Космос, який буде працювати в інтересах Міністерства оборони РФ", - повідомив представник Космічних військ.

Старт ракети-носія пройшов у штатному режимі. О 20:03 за київським часом ракета-носій Союз-У була взята на супровід засобами ГІЦІУ КС у зоні радіовидимості.

Метою запуску апарату Космос є нарощування російського орбітального угруповання КА військового призначення. Ракета-носій Союз-У - середнього класу, призначена для запуску пілотованих космічних кораблів типу Союз-ТМ, вантажних космічних кораблів Прогрес і космічних апаратів різних типів масою до 7200 кілограмів на кругову орбіту нахилення 51 градус і висотою 200 кілометрів.


Нагадаємо, 20 квітня російсько-українською ракетою-носієм Зеніт-3SL на орбіту був виведений супутник НАТО SICRAL 1B за програмою Морський старт.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь