Переключиться на мобильную версию

Епідеміологи: світу потрібно змиритися зі свинячим грипом та лікувати його

Назад к разделу Техно
Закривати кордони не тільки марно, це завдасть значної шкоди світовій економіці, стверджують епідеміологи і зазначають, що в даному випадку експерти ВООЗ мають рацію: світу потрібно змиритися з хворобою і лікувати її.
Закривати кордони безглуздо – епідеміологи
Закривати кордони безглуздо – епідеміологи
АР

"Стримування більше не є реалістичним. Світу потрібно зосередитися на полегшенні стану хворих. Ми рекомендуємо не закривати кордони і не забороняти поїздки", - заявив у понеділок заступник голови Всесвітньої організації охорони здоров'я доктор Кейджа Фукуда.

Однак, багато країн, як і раніше, нехтують цією порадою - світ заплутався серед всіх заборон, рекомендацій та попереджень, пише The New York Times.

Президент Барак Обама, підтримуючи думку міністра національної безпеки США Джанет Наполітано, заявив, що закриття кордону з Мексикою можна порівняти з вимогою "закрити двері в конюшню, коли кінь уже втік".

Експерти в області епідеміології також підтримали ВООЗ та Обаму в цьому питанні. Однак, як пише газета, для Всесвітньої організації охорони здоров'я подібна політика абсолютно суперечить тим рекомендаціям, які вона давала під час епідемії пташиного грипу H5N1, що забрав  понад 300 життів - після появи цієї форми грипу в Гонконгу в 1997 році там знищило усіх кур.

Загалом, більшість експертів налаштовані оптимістично, повідомляє видання.

Нагадаємо, ВООЗ вже підвищила рівень загрози пандемії свинячого грипу з 4 до 5 за шестибальною шкалою.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь