Переключиться на мобильную версию

NASA може відмовитися від будівництва бази на Місяці

Назад к разделу Техно
Керівник Національного аерокосмічного агентства Кріс Сколезе заявив, що NASA, найімовірніше, відмовиться від планів створення космічної бази на Місяці на користь організації експедицій на Марс і астероїди. Про це повідомляє New Scientist.
Ймовірно, космічної бази на Місяці не буде
Ймовірно, космічної бази на Місяці не буде
drobotics.com

Раніше уже звучали заяви про те, що NASA працює над відновленням до 2020 року польотів астронавтів на супутник Землі і над створенням там постійної бази. Проте, експерти та неурядові організації неодноразово рекомендували агентству відмовитися від цих планів.

Під час слухань у Конгресі Сколезе так і не дав остаточної відповіді на запитання, чи зможе агентство організувати політ астронавтів на Місяць до 2020 року при нинішньому фінансуванні, закладеному у проекті бюджету-2010. Як зазначають американські ЗМІ, на відміну від Сколезе, його попередник Майк Гріффін впевнено вів "місячну" політику NASA.

Як зазначено у повідомленні, Барак Обама до цього часу ще не затвердив нового главу агентства.

Нагадаємо, раніше NASA повідомило про свої плани запустити у травні в космос фармацевтичний наносупутник PharmaSat із дріжджами на борту, щоб дослідити дієвість протигрибкових препаратів в умовах невагомості.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь