Переключиться на мобильную версию

ВООЗ повідомляє про нові випадки зараження людей вірусом свинячого грипу

Назад к разделу Техно
Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) в четвер, 30 квітня, офіційно підтвердила 236 випадків захворювання людей на свинячий грип.
Річард Бессер повідомив, що офіційно підтверджено зараження 109 чоловік
Річард Бессер повідомив, що офіційно підтверджено зараження 109 чоловік
pictures.reuters.com

Про це повідомляє телеканал Sky News.

За даними виконуючого обов'язки помічника гендиректора ВООЗ з питань безпеки в області охорони здоров'я та навколишнього середовища Кеджі Фукуда, найбільшу кількість випадків захворювання на свинячий грип офіційно зареєстровано в Мексиці - 97 хворих.

Представник ВООЗ повідомив, що у восьми випадках хворі померли. З них семеро в Мексиці, одна людина - у США.

Фукуда також зазначив, що у ВООЗ поки що немає підстав підвищувати рівень загрози пандемії свинячого грипу до останнього шостого рівня.

Між тим, кількість підтверджених випадків свинячого грипу в США становить 121, повідомили в четвер федеральна та місцева влади.

В.о. голови директора Центру з контролю і профілактики хвороб МОЗ США Річард Бессер повідомив, що офіційно підтверджено зараження вірусом H1N1 109 чоловік в 11 штатах.

Окрім того, Міністерство охорони здоров'я Мексики повідомило, що від грипу A/H1N1 (свинячого грипу) в країні померли 12 чоловік, всього встановлено 260 випадків зараження цим вірусом.

Як повідомлялося, сьогодні, 30 квітня Всесвітня організація охорони здоров'я підвищила рівень небезпеки виникнення пандемії свинячого грипу до п'яти балів з шести. Це означає, що на даному етапі виникнення глобальної епідемії "неминуче".

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь