Переключиться на мобильную версию

ВООЗ підтвердила 331 випадок грипу A-H1N1

Назад к разделу Техно
Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) у п'ятницю офіційно підтвердила 331 випадок захворювання A/H1N1, десять з них призвели до летального результату.

У четвер ВООЗ повідомляла про 236 підтверджених випадків захворювання цим грипом.

За даними на ранок п'ятниці, 109 випадків захворювання на грип A/H1N1 підтверджені в США (один з них призвів до летального результату), 156 випадків - у Мексиці (з них дев'ять смертельних). В Австрії, Нідерландах, Швейцарії підтверджено по одному випадку захворювання, в Канаді - 34, у Німеччині - три, в Ізраїлі - два, у Новій Зеландії заразилися три людини, в Іспанії - 13, у Великобританії - вісім випадків захворювання на грип A/H1N1.

Влада Мексики раніше повідомила, що від грипу A/H1N1 в країні померло 12 осіб. За їх даними, всього в країні встановлено 260 випадків зараження цим вірусом.

За даними влади США станом на кінець четверга, в країні було підтверджено більш ніж 120 випадків зараження грипом A/H1N1, причому серед постраждалих від вірусу багато дітей. Через побоювання, пов'язані з поширенням вірусу американська влада прийняла рішення закрити на карантин майже 300 шкіл.

У середу, 29 квітня, ВООЗ підвищила рівень загрози пандемії грипу A/H1N1 з 4 до 5 по шестибальній шкалі.

Раніше, Продовольча організація ООН-ФАО не виявила доказів зв'язку ураження людей вірусом A/H1N1, відомим як свинячий грип, з вживанням свинини або зараженням від свиней.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь