Переключиться на мобильную версию

У Мехіко заявили про стабілізацію ситуації з вірусом А/H1N1

Назад к разделу Техно
Керівник служби охорони здоров’я столиці Мексики Мехіко Армандо Ауед заявив, що третій день поспіль у Мехіко не реєструються смертельні випадки від зараження вірусом А/H1N1.
У Мехіко заявили про стабілізацію ситуації з вірусом А/H1N1
У Мехіко заявили про стабілізацію ситуації з вірусом А/H1N1
ru.euronews.net

"До лікарняної системи муніципального уряду за цей час потрапило лише сім пацієнтів з ознаками, подібними до грипу, гарна новина полягає у тому, що з лікарні випасали 22 пацієнтів, які вилікувалися", - заявив він.

Водночас глава муніципального уряду Мехіко Марсело Ебрард заявив, що "незважаючи на стабілізацію кількості зараження, рівень підвищеної тривоги у місті зберігається"

"Ніхто не повинен думати, що вже жодних проблем не існує, - це велика помилка. Чому ми більше не має зараження? Тому, що місто практично паралізоване, ми маємо розуміти, що вірус і надалі поширюється, і ми не збираємося здаватися", - сказав Ебрард.

Очікується, що протягом понеділка влада Мехіко надасть спеціальну систему постійного медичного контролю міста.

Окрім того, президент Мексики Феліпе Кальдерон закликав світ відмовитися від репресивних і дискримінаційних заходів по відношенню до латиноамериканської країни у зв’язку з епідемією грипу А/H1N1.

"Несправедливо, коли у відповідь на нашу відвертість і гласність деякі країни вживають, з причини дезінформації або невігластва, репресивні і дискримінаційні заходи щодо Мексики", - заявив Кальдерон, під час свого виступу на телебаченні.

"Світова спільнота має розуміти, що Мексика бореться з епідемією нового вірусу грипу в інтересах усього людства", - підкреслив він.

Як повідомлялося, кількість летальних випадків від зараження грипом А/H1N1 у Мексиці, за даними вечора неділі, 3 травня, зросла до 22.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь