Переключиться на мобильную версию

У США щорічно 7 млн. дітей стають жертвами меблів - дослідження

Назад к разделу Техно
За останні 18 років у США більш, ніж 260 тисяч дітей доставлено в лікарню через те, що на них впали певні предмети меблів. Приблизно 300 дітей померли в результаті отриманих травм.
Маленькі діти найчастіше ставали жертвами телевізорів
Маленькі діти найчастіше ставали жертвами телевізорів
rosmebel.com

Про це свідчать дані Дослідницького Інституту Загальнонаціонального Дитячого госпіталю.

Згідно із дослідженням, більшість жертв меблів - діти віком до 7-ми років. Однак, американські фахівці дослідили, що дітям різного віку загрожують різні предмети меблів: так, маленькі діти (0-7 років) найчастіше отримували травми після падіння на них телевізорів, на дітей 10-17-ти років найчастіше падали столи, шафи або книжкові полиці. Причому, у дітей найчастіше травмується голова, а у підлітків - ноги.

Як зазначають ЗМІ, у США подібні дослідження проводяться постійно. Зокрема, у 2004 році Рада Безпеки Дому опублікувала доповідь про травми, які жителі США отримують в домашніх умовах. За даними доповіді, щорічно гинуть вдома (у результаті падінь, отруєнь, пожеж та ін) близько 20 тисяч американців, 7 мільйонів отримують серйозні травми і каліцтва. А загальний річний збиток досягає $ 387 мільярдів.

Організація SAFE KIDS також проводить подібні дослідження і періодично публікує несподівані дані, наприклад: випадкові травми є головною причиною смерті дітей у віці до 14-ти років. У 2007 році в США від таких травм загинуло більше 5,5 тисяч дітей. Ще близько 4,5 мільйона дітей отримали серйозні пошкодження і довгий час лікувалися.

Нагадаємо, як повідомлялося в січні, згідно із даними Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України, у віковій групі від 40 до 49 років чоловіки помирають у 3,5 рази частіше, ніж жінки. Серед основних причин, що заганяють українських чоловіків у могилу передчасно - зловживання алкоголем, а також травми і нещасні випадки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь