Переключиться на мобильную версию

Фонд Білла Гейтса підтримав сміливі ідеї в медицині

Назад к разделу Техно
З метою підтримки інноваційних ідей в медицині, фонд Білла і Мелінди Гейтс присудив 81 проекту гранти по 100 тисяч доларів.
Білл Гейтс роздав гранти на медецину
Білл Гейтс роздав гранти на медецину
АР

П'ятирічні гранти на медичні дослідження призначаються для того, щоб заохотити вчених просувати сміливі ідеї, які можуть стати революційними. Основну увагу фонд приділив дослідженням способів запобігання та лікування інфекційних захворювань, таких як СНІД, малярія, туберкульоз, пневмонія, а також діарея, пише The Guardian.

Наприклад, Ерік Лам з Університету Рутгерса в Нью-Джерсі отримав грант на вивчення можливості використання помідорів в якості засобу для доставки антивірусних препаратів. Мей Ву з Загальної лікарні Массачусетса і Медичної школи Гарварда досліджуватиме питання чи може обробка тіла лазером перед введенням вакцини сприяти посиленню реакції імунної системи.

А Томас Бейкер з Університету Пенсільванії одержав можливість довідатися, чи можна інфікувати малярійних комарів грибком, який викличе у них простудні захворювання, в результаті чого комахи не зможуть використовувати нюх і знаходити людей, тобто джерела крові.

Зазначимо, в лютому в ході конференції TED засновник Microsoft Білл Гейтс випустив рій комарів на її учасників. У такий спосіб він вирішив привернути увагу до поширення малярії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь