Переключиться на мобильную версию

Кількість підтверджених випадків захворювання на грип A/H1N1 досягла 1490 - ВООЗ

Назад к разделу Техно
За уточненими даними, кількість підтверджених випадків захворювання людей на грип A/H1N1 досягла 1490 у 23 країнах світу, кількість випадків з летальним результатом зросла до 30.
Кількість підтверджених випадків захворювання на грип A/H1N1 досягла 1490 - ВООЗ
Кількість підтверджених випадків захворювання на грип A/H1N1 досягла 1490 - ВООЗ
pictures.reuters.com

Про це повідомив у вівторок, 5 травня, британський телеканал Sky News з посиланням на заяву Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

У Мексиці, де кількість хворих досягла 822, від хвороби померли 29 чоловік, один помер у США, де офіційно підтверджено 403 випадки захворювання на грип A/H1N1.

Серед інших країн, де зареєстровані випадки захворювання - Канада (140 осіб), Іспанія (57 осіб), Франція (4 особи), Італія (5 осіб), Німеччина (9 осіб), Гонконг (1 особа), Голландія (1 особа), Ізраїль (4 особи), Ірландія (1 особа), Великобританія (27 осіб), Португалія (1 особа), Південна Корея (2 особи), Нова Зеландія (6 осіб), Швейцарія (1 особа), Данія (1 особа), Сальвадор (2 особи), Колумбія (1 особа), Австрія (1 особа) і Коста Ріка (1 особа).

Між тим, пізніше стало відомо, що в американському штаті Техас померла жінка, заражена вірусом грипу H1N1. Reuters стверджує, що це другий випадок зі смертельним результатом від нового грипу на території США.

Окрім того, представники міністерства охорони здоров'я Гватемали повідомили, що на території країни виявлено перший випадок захворювання новим вірусом грипу, що отримав назву A/H1N1. За даними влади, захворіла дівчинка, яка нещодавно повернулися з Мексики.

Виконуючий обов'язки помічника гендиректора ВООЗ з питань безпеки в галузі охорони здоров'я та навколишнього середовища Кеджі Фукуда повідомив у вівторок, що в Європі випадки передачі вірусу між групами людей поки не зафіксовані.

За словами Фукуди, в Іспанії та Великій Британії - європейських країнах з найбільшою кількістю хворих - вірус, виявлений, наприклад, серед учнів школи, не виходив за межі навчального закладу і не розповсюджувався на інших людей.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь