Переключиться на мобильную версию

Покупець першого Aston Martin One-77 зволів залишитися невідомим

Назад к разделу Техно
Внесено передоплату в розмірі 200 тисяч доларів за перший екземпляр суперкара Aston Martin One-77. Однак імені першого покупця компанія-виробник не називає.
Aston Martin One-77 поїде до австралії
Aston Martin One-77 поїде до австралії
wordpress.com

Як повідомляє The Motor Report, власником цього автомобіля стане якийсь австралієць, який з урахуванням вартості самого авто, податків, митних зборів та доставки заплатить за купе в цілому 3,8 мільйона доларів.

За даними джерел, перший покупець моделі не є простим колекціонером ексклюзивних автомобілів, а перед доставкою машини йому запропонують відвідати штаб-квартиру Aston Martin у Великобританії для тест-драйву і підбору індивідуальних опцій.

Нагадаємо, що світова прем'єра Aston Martin One-77 відбулася в березні цього року на автосалоні в Женеві. Задньоприводний автомобіль оснащений 700-сильним атмосферним дванадцатіциліндровим двигуном об'ємом 7,3 літра, шестиступінчастою коробкою передач. За даними британської компанії, розгін з нуля до ста кілометрів у суперкара триває 3,5 секунди, а максимальна швидкість 321 кілометр на годину.

Передбачається, що свою машину перший покупець отримає до кінця 2009 року

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь