Переключиться на мобильную версию

У Китаї клонували свиню, що провела понад місяць під завалами після землетрусу

Назад к разделу Техно
Китайські вчені клонували свиню, яка провела більш ніж місяць під завалами після землетрусу 2008 року, повідомляє Бі-бі-сі.

У результаті клонування вчені отримали шістьох поросят, чиї гени ідентичні з генами свині на прізвисько Чжу Цзянцян (свині з сильною волею).

Клонування виявилося успішним, хоча Чжу кастрований і йому вже виповнилося п'ять років, що еквівалентно 60-річному віку людини.

Чжу пережив землетрус силою 8 балів, який вразив провінцію Сичуань у 2008 році. Тоді загинуло понад 90 тисяч чоловік, а землетрус визнали найстрашнішою катастрофою в історії життя одного покоління китайців.

Хряк Чжу, який важить 150 кг, вижив у руїнах свинарника, де він пив дощову воду і жував деревне вугілля. Його відкопали тільки через 36 днів, і Чжу миттю став національним героєм. Свиня, щоправда, виявилася надзвичайно травмованою перенесеними стражданнями.

За повідомленням тайванської газети, отримані методом клонування поросята неймовірно схожі одне на одного й на батьків. Всі вони мають родиму пляму між очей. Ймовірно, їх тепер розішлють по музеях і відправлять до інституту генетики.

Нагадаємо, в листопаді минулого року вчені з Ноттінгемського університету Великобританії вивели чотирьох клонів знаменитої вівці Доллі, поява на світ якої 1996 року викликала хвилю обговорень і навіть обурення в науковому світі й суспільстві.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь