Переключиться на мобильную версию

Астронавти NASA готуються до висадки на астероїд

Назад к разделу Техно
Астронавти американського космічного агентства NASA у 2025 році здійснять висадку на астероїд, повідомляють у відомстві.
Астронавти NASA готуються до висадки на астероїд
Астронавти NASA готуються до висадки на астероїд
АР

17 жовтня 2011 група астронавтів розпочне підготовку польоту. Вони проведуть 13 днів на борту підводної лабораторії, що знаходиться приблизно за п'ять кілометрів від узбережжя Флориди.

"На відміну від Місяця або Марса, на астероїді практично немає гравітації, тому, для того, щоб утриматися на його поверхні, потрібно використовувати якусь систему якорів, - вказало NASA в поширеній заяві. - Учасники підводної експедиції будуть займатися вивченням трьох аспектів майбутньої місії: як найкраще втриматися на поверхні астероїда, як пересуватися і яким чином збирати зразки. Експедиція перевірить ефективність різних варіантів якірних пристроїв та тросових з’єднань, методику пересування і застосування обладнання та інструментів".

Підводна лабораторія, розташована на глибині 19 метрів, найкраще дозволить змоделювати висадку на астероїд, зазначило NASA.

Групу астронавтів очолить Шеннон Уолкер, яка минулого року провела майже шість місяців на борту Міжнародної космічної станції (МКС).

Нагадаємо, що у жовтні минулого року американське космічне агентство NASA розпочало вивчення можливості колонізації людьми інших планет, таких як Марс. Поселенці будуть отримувати поставки із Землі, але будуть попереджені, що їхнє повернення коштувало б занадто дорого.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь