Переключиться на мобильную версию

Nikon представив першу бездзеркальну камеру

Назад к разделу Техно
Сьогодні, 21 вересня, компанія Nikon представила свою першу бездзеркальну камеру, випередивши конкурента Canon із виходом на новий ринок невеликих камер зі змінними об'єктивами, повідомляє Reuters.

Як оголосила компанія на церемонії запуску продукту, фотоапарати Nikon 1 J1 і Nikon 1 V1, вартістю близько $ 915 з'являться у продажу 20 жовтня. "Новий ринок розвивається серед людей, які відчувають, що компактні камери поки не достатньо хороші", - сказав Ясуюкі Окамото, голова одного з підрозділів Nikon.

Nikon і Canon домінують на ринку однооб'єктивних дзеркальних фотоапаратів, використовуваних як професійними фотографами, так і аматорами. Бездзеркальні камери мають переваги професійних камер, але менші за розміром.

У камерах встановлені великі сенсори, що забезпечують хорошу якість зображення, та немає оптичних видошукачів, що дозволило виробнику зберегти невеликі розмір і вагу камер.

Новий формат популярний в Японії, де покупці цінують портативність пристроїв. Але в Північній Америці та Європі попит на такі камери ще не великий.

Продажі бездзеркальних камер у 2010 році в Японії становили 31% від усіх моделей зі змінними лінзами, в США - тільки 10 відсотків, згідно з даними IDC.

Глобальні поставки бездзеркальних камер досягли 2,1 мільйона одиниць у 2010 році. IDC переглядає свій прогноз на 2011 рік, який, за словами дослідницької компанії, буде залежати від нових гравців та економічних умов.

Інші компанії вже випустили бездзеркальні фотоапарати. Sony NEX 5-D доступний в інтернеті за 44.000 ієн, включно з вартістю двох об'єктивів.

Акції Nikon виросли на 1,2 відсотка. Після чуток про запуск бездзеркальної камери акції Nikon перебували в зоні росту, підскочивши майже на 10 відсотків з 1 вересня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь