Переключиться на мобильную версию

В Абу-Дабі на даху мечеті встановили сонячні батареї

Назад к разделу Техно
У столиці ОАЕ на даху мечеті шейха Султана бен Заєда і ще 10 інших будівлях встановили сонячні батареї, що переробляють сонячне світло в електричну енергію.
В Абу-Дабі на даху мечеті встановили сонячні батареї
В Абу-Дабі на даху мечеті встановили сонячні батареї
AP

Батареї були розміщені на даху будівель під керівництвом великої державної компанії Masdar, що спеціалізується на виробництві енергії від поновлюваних джерел, спільно з Управлінням електропостачання та водних ресурсів Абу-Дабі (ADWEA).

Потужність енергетичної установки, розміщеної на мечеті, становить 55 кВт, на будівлі Суду наслідного принца Абу-Дабі - 300 кВт. Потужність батарей, встановлених на інших будівлях, варіюється від 15 кВт (приватна вілла) до 1 мВт.

Очікується, що фотоелектричні панелі, встановлені на дахах, будуть генерувати 4,025 ГВт/год щорічно, запобігаючи викиду в атмосферу приблизно 3220 т діоксиду вуглецю на рік.

Основна мета експериментальної розробки - визначення основних напрямів розвитку у сфері вироблення в ОАЕ енергії від поновлюваних джерел. Крім цього, вона також допоможе вивчити і підтвердити потенціал використання фотоелектричних панелей, встановлених на дахах будівель в Абу-Дабі, здатних у майбутньому задовольнити потреби столиці в енергоспоживанні.

Нагадаємо, наприкінці серпня у Святошинському районі Києва на дев'ятиповерхових будинках по вул. Булгакова, 17 встановлені сонячні елементи виробляють електроенергію, які акумулюють її та подають на світлодіодні лампочки, вмонтовані на сходових клітках і в під'їздах.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь