Переключиться на мобильную версию

Через різку зміну клімату до 2050 року шоколад може стати делікатесом

Назад к разделу Техно
Шоколад може стати делікатесом до 2050 року через швидку зміну клімату, повідомляють учені в доповіді Міжнародного центру тропічного сільського господарства.
До 2050 року шоколад може стати делікатесом
До 2050 року шоколад може стати делікатесом
АР

"За 40 років середня температура на заході Африки збільшується на 2,3 градуса за Цельсієм, що зробить клімат Гани та Кот-д'Івуара непідходящим для вирощування какао-бобів. Глобальна індустрія шоколаду, обсяги якої оцінюють у 9 млрд дол., отримує майже половину какао із ферм цих держав", - зазначають експерти.

За словами авторів дослідження, какао-боби на заході Африки є еквівалентом готівкових грошей. "Багато фермерів використовують какао як банкноти. Вони набирають зерно у тару та обмінюють його на медичні послуги або оплачують ними шкільні збори. Крім того, що обсяги вирощуваного у Гані та Кот-д'Івуарі какао грають стратегічно важливу роль для всієї індустрії шоколаду, какао є фундаментальною основою нормального життя жителів Західної Африки", - сказано у звіті.

На думку аналітиків, фермери почнуть відчувати зміни клімату вже у 2030 році.

Нагадаємо, що на початку року світові ціни на какао досягли рекордних рівнів на тлі заворушень у Кот-д'Івуарі.

Нагадаємо, що у липні цього року керівник програми ООН з охорони навколишнього середовища Ачим Штайнер заявив, що проблема зміни клімату в майбутньому стане однією із головних загроз безпеці у світі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь