Переключиться на мобильную версию

В Ялті народилася дівчинка з рекордною вагою

Назад к разделу Техно
В Ялті народилася дівчинка з богатирських вагою - 5 кг 550 р. Зростання дитини становить 59 см, окружність голови - 39 см.
Анісія стала четвертою дитиною в родині Бондарчуків
Анісія стала четвертою дитиною в родині Бондарчуків
journal.lv

Як повідомили в Ялтинській мерії, лікарі-акушери впевнені, що "дівчинка не тільки найважчий новонароджений в історії Ялти, а й у Криму".

Дитина народилася у 38-річної Галини Бондарчук. Пологи пройшли нормально. Дівчинку вирішили назвати Анісією, оскільки вона з'явилася на світ 12 січня, в День святої Анісії.

Анісія стала четвертою дитиною в родині Бондарчуків, яка живе в Алупці. Галина - домогосподарка, а її чоловік працює охоронцем в санаторії.
У четвер мати з новонародженою планують виписати з пологового будинку.

Всесвітня організація охорони здоров'я вважає, що нормальний вага здорової дитини, яка народилася в термін складає 3,2 кг, відзначили в мерії Ялти.

Всього з початку року в ялтинському пологовому будинку народилися 34 дитини, Анісія була 30-ю. Усі новонароджені мали вагу від 3-х до 4-х кг. При цьому 6 січня народилася дівчинка C вагою 4,45 кг.

У 2008 році Велика Ялта поповнилася 1163-ма маленькими мешканцями.

Нагадаємо, в жовтні минулого року у Владивостоці на світ з'явився хлопчик-богатир: його зростання становить 64 сантиметри, а вага майже п'ять з половиною кілограмів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь