Переключиться на мобильную версию

Довжина пальців зумовлює успіх на біржі

Назад к разделу Техно
Серед трейдерів лондонського Сіті найбільші гроші заробляють ті, чий безіменний палець довший, ніж вказівний, стверджують британські вчені.
Дослідники роблять свої висновки на основі вивчення роботи 44 трейдерів лондонського Сіті
Дослідники роблять свої висновки на основі вивчення роботи 44 трейдерів лондонського Сіті
yoga.ru

Учені давно встановили, що високий рівень тестостерону, який можна визначити по довжині пальців, може викликати підвищену агресію і сприятиме швидкому ухваленню рішень.

Фахівці національної Академії наук вважають, що розміри пальців, що формуються у плоду в утробі матері, залежать від рівня тестостерону в матці в період виношування.

Дослідник Джон Коутс минулого року повідомив, що високий рівень тестостерону, судячи за результатами його експериментів, сприяє короткостроковим успіхам у фінансовій діяльності.

Розміри пальців, що формуються у плоду в утробі матері, залежать від рівня тестостерону в матці в період виношування. Високий рівень тестостерону сприяє успіхам у фінансовій діяльності

Група вчених, яку він очолював, виявила, що трейдери, у яких вранці відзначався найбільш високий рівень тестостерону в крові, частіше за інших приносили найбільший прибуток.

Дослідники роблять свої висновки на основі вивчення роботи 44 трейдерів лондонського Сіті. Деякі з них заробляли більше 4 млн. фунтів (близько 5,83 млн. доларів) на рік.

Протягом 20 місяців трейдери з більш довгим безіменних пальцем по відношенню до вказівному заробили в 11 разів більше грошей, ніж ті, у кого, навпаки, безіменний палець набагато коротший, ніж вказівний.

Цей "біологічний" чинник має настільки ж важливе вплив, як і роки роботи на фінансовому ринку.

Відомо, що найбільш досвідчені трейдери заробляють приблизно в 9 разів більше, ніж новачки.

Але навіть серед найбільш досвідчених трейдерів володарі довгого безіменного пальця щорічно заробляли значно більше - близько 838 тисяч фунтів при середніх 154 тисячах.

Нагадаємо, американські вчені разом зі своїми канадськими колегами провели дослідження і з'ясували, що співвідношення довжини вказівного та безіменного пальця може розповісти про ступінь схильності до спорту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь