Переключиться на мобильную версию

Глобальна статистика Уанету за грудень: чисельність користувачів знизилася

Назад к разделу Техно
Компанія SputnikMedia.net і найбільший український портал BIGMIR) Net опублікували глобальну статистику відвідуваності українського Інтернету за грудень 2008 року, зазначивши зниження чисельності користувачів.

В останньому місяці минулого року кількість користувачів українського інтернету знизилася на 1,03% порівняно із листопадом і становить 10 354 017 унікальних користувачів на місяць.

Істотних змін у географічному розподілі користувачів не спостерігалося. Як і раніше, лідирує Київська область. Її частка склала 58,52% від загальної аудиторії.

Найменша активність - у Чернівецькій і Житомирській області, всього по 0,16%, у Волинській області - 0,17%. Далі, в порядку зниження, слідують такі великі регіони як: Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Львів, Крим, Запоріжжя. Їхня сумарна частка становить 30,91%. На інші регіони припало 10,08%.

Серед пошуковців, з яких здійснювалися переходи українською аудиторією на українські сайти, лідером був Google - переходи з цієї пошукової системи склали 72,07%. Далі йдуть Yandex (17,11%), ukr.net (2,28%), mail.ru (1,9%), bigmir.net (1,82%).

Найбільш популярними пошуковими запитами серед користувачів стали погода, новини, авторинок, гороскоп і ukr.net.

Найбільш використовуваною операційною системою серед українців залишається MS Windows XP, їй віддали перевагу 81,63% користувачів.
Більш докладний звіт і статистику можна знайти за адресою http://index.bigmir.net або завантажити у форматі PDF.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь