Переключиться на мобильную версию

У 2008 році українці усиновили 14 дітей, хворих на ВІЛ / СНІД

Назад к разделу Техно
Протягом 2008 року 14 ВІЛ-позитивних українських дітей знайшли родини.
У 2008 році українці усиновили 14 дітей, хворих на ВІЛ / СНІД
У 2008 році українці усиновили 14 дітей, хворих на ВІЛ / СНІД
mk-piter.ru

За словами керівника міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту Юрія Павленка, "в минулому році 14 українських родин взяли на себе надзвичайно велику відповідальність - турботу і виховання дітей, хворих на СНІД. Отже, у суспільстві зростає розуміння того, що всі діти, незалежно від стану їх здоров'я, повинні виховуватися в сім'ї, жити в любові і теплі ".

У цілому, з 2085 дітей, усиновлених громадянами України в минулому році, 42% дітей було усиновлено з будинків дитини, 8% - з дитячих будинків, 3% - зі шкіл-інтернатів.

Чимало українців, які беруть дітей під опіку, надалі усиновляють їх, йдеться у повідомленні. Так, у 2008 році 37% дітей було усиновлено опікунами.

У 2008 році 44 хлопчиків і дівчаток було усиновлено з притулків для дітей, тому їм не довелося на шляху в нову родину переходити через інтернатні заклади.

Нагадаємо, на першому Всеукраїнському форумі усиновителів в кінці листопада минулого року Президент України Віктор Ющенко закликав українців активніше усиновлювати дітей старшого віку, зазначивши, що на усиновлення дітей до 5 років навіть є черги в тисячі сімей, що є прикладом успішної політики держави в цій сфері. У свою чергу, Юрій Павленко повідомив, що 34% українців готові взяти на виховання у власну родину дітей-сиріт. У 2006 році ця цифра становила лише 19%.
Говорячи про проблему ВІЛ / СНІД в Україні, слід зазначити, що станом на 1 листопада 2008 року в Україні зареєстровано 137 973 випадки ВІЛ / СНІДу. 78% ВІЛ-позитивних українців - це люди репродуктивного та працездатного віку від 15 до 49 років. Кожна п'ята людина, що живе з ВІЛ, - у віці від 15 до 24 років. За цим показником Україна також посідає перше місце в Європі. Відповідно до щорічного звіту ЮНІСЕФ за 2007 рік, відсоток ВІЛ-позитивної молоді в Україні становить 1,3 відсотка серед юнаків і 0,8 відсотка серед дівчат.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь