Переключиться на мобильную версию

95% музики в 2008 році завантажено з інтернету нелегально

Назад к разделу Техно
На одну музичну композицію, яку завантажено легально, в 2008 році припадало 20 піратських, повідомляється у звіті Міжнародної федерації звукозаписної індустрії (International Federation of the Phonographic Industry, IFPI).
зростання продажів цифрової музики
зростання продажів цифрової музики
earnphotoshopnow.com

За даними IFPI, у 2008 році з Мережі було нелегально завантажено майже 40 мільярдів композицій. При цьому легально за цей же період було придбано лише 1,4 мільярда треків - це менше 5%.

Лідером за популярністю в інтернеті в 2008 році виявився альбом Lollipop американського репера Ліла Уейна, який легально завантажено 9,1 мільйона разів.

Водночас, незважаючи на високий рівень піратства, IFPI заявляє про зростання продажів цифрової музики. У порівнянні із 2007 роком, цей ринок виріс на 25 відсотків, досягнувши 3,7 мільярда доларів.

Крім того, в 2008 році на частку цифрової музики припадало 20 відсотків продажів усього музичного ринку. Рік тому цей показник складав 15 відсотків.

Зазначимо, адміністрація відеосервіс Youtube нещодавно заявила про те, що у випадках порушення авторських прав при використанні музики на відео звук у них буде відключено.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь