Переключиться на мобильную версию

На Гавайях розробили сервіс медичної допомоги в Інтернеті

Назад к разделу Техно
Гавайці з хворим горлом, жаром або невідомими висипами зможуть показатися лікарю через Інтернет.
Гавайці показуються лікарю через Інтернет
Гавайці показуються лікарю через Інтернет
kec-hawaii.org

За допомогою комп'ютера і веб-камери можна буде цілодобово отримувати повноцінні консультації, описуючи симптоми, демонструючи висип або рани, повідомляє АР.

Нова система дозволить у разі необхідності, отримати швидку консультацію, не витрачаючи час на дорогу в поліклініку і очікування у черзі реєстратури або до фахівця.

Проблема медичного обслуговування актуальна на Гавайських островах, особливо у віддаленій сільській місцевості, де відсутність кваліфікованих фахівців позначається особливо гостро.

Щоб отримати доступ до сервісу Online Care, користувачі повинні зареєструватися на сайті гавайської асоціації медичних послуг (HMSA). Перш, ніж вибрати потрібного лікаря, можна ознайомитися з його послужним списком. В основному в системі працюють терапевти, але є й кілька фахівців. Всього - 60 лікарів.

10-хвилинний веб-візит коштує 10 доларів для клієнтів, застрахованих HMSA, і 45 - для всіх інших. Пацієнти можуть виставити оцінку роботі лікаря. До того ж, звіт про відвідування буде автоматично направлятися у клініку за місцем проживання.

Онлайн-платформа, яка дозволяє доктору віддалено оглядати пацієнта, розроблена американською компанією American Well протягом двох років. Незабаром сервіс почне роботу також у кількох континентальних штатах.

Експерти також прогнозують, що у недалекому майбутньому стане можливо отримувати лікарську консультацію по мобільному телефону.

Відеоконференції давно використовуються у медицині, але коштують дуже дорого, і не кожен пацієнт може дозволити собі цю послугу. А новий проект став можливим завдяки фінансуванню HMSA.

Нагадаємо, раніше рада міністрів Білорусії ввела заборону на продаж пива і слабоалкогольних напоїв через Інтернет.

За матеріалами Компьюлента

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь