Переключиться на мобильную версию

В Австрії захисники тварин закликають відмовитися від фуа-гри

Назад к разделу Техно
В Австрії одна з організацій, що борються за права тварин, поширила відео, де показано, як жорстоко фермери поводяться із птахами, щоб отримати дорогий делікатес.
Фуа-гра - ніжна на дотик печінка
Фуа-гра - ніжна на дотик печінка
znaikak.ru

За допомогою довгого шлангу в шлунок гуски вводять кількість їжі, яка у три рази перевищує норму. У результаті гусяча печінка виходить жирною, що і цінують гурмани.

Фуа-гра - щільна і, водночас, ніжна на дотик печінка сірувато-бежевого кольору, яка майже нічим не пахне. Її виробляють в Іспанії, Ізраїлі, Угорщині, Польщі і навіть у США, але традиційно головний виробник і споживач фуа-гри - Франція. Найзнаменитіша фуа-гра - із Ельзасу.

Захисники фуа-гри стверджують, що процес годування цілком гуманний: птахові акуратно відкривають дзьоб, обережно вводять змащену жиром трубку, через неї заповнюють стравохід кормом, допомагають пересунути корм по стравоходу.

Виробництво печінкового паштету вже заборонено в Данії, Фінляндії, Німеччині, Люксембурзі, Ізраїлі, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії, Австрії, Чехії та Великій Британії.

Нагадаємо, у грудні 2008 року чотирьом керівникам Stop Huntingdon Animal Cruelty було винесено звинувачувальний вирок за боротьбу проти Huntingdon Lіfе Sciences, яка, на їхню думку, жорстоко поводиться з тваринами.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь