Переключиться на мобильную версию

ЄС знову подав до суду на Microsoft

Назад к разделу Техно
Європейський союз знову починає судовий процес проти американської корпорації з виробництва комп'ютерного забезпечення Microsoft Corp.
Microsoft намагається оскаржити штраф, який став рекордним в історії Євросоюзу
Microsoft намагається оскаржити штраф, який став рекордним в історії Євросоюзу
cougarbyte.com

ЄС звинувачує компанію в порушенні європейського антимонопольного законодавства.

Єврокомісія вважає, що Microsoft порушує закон про конкуренцію, поставляючи операційну систему Windows разом з вбудованим браузером Internet Explorer. "Ситуація, що склалася, порушує конкуренцію серед творців інтернет-браузерів, заважає удосконаленню програмного забезпечення, а також значно звужує вибір користувача", - йдеться в заяві Єврокомісії.

Керівництво Microsoft, коментуючи претензії висунуті Єврокомісією, заявило, що у своїй роботі корпорація намагається суворо дотримуватися законодавства Євросоюзу.

Єврокомісія дала компанії Microsoft два місяці, щоб компанія могла відповісти на звинувачення і виробити лінію захисту.

Це вже не перше звинувачення Microsoft у порушенні європейського антимонопольного законодавства.

У 2004 році антимонопольна комісія ЄС звинуватила Microsoft в навмисному обмеження доступу споживачів до аудіо-візуального програмного забезпечення інших компаній. На Microsoft було накладено штраф у розмірі 497 мільйонів євро, крім того, корпорацію зобов'язали випустити на ринок операційну систему Windows, в яку не буде включений програвач Windows Media Player, а також розкрити коди операційної системи іншим розробникам програмного забезпечення.

Більшість умов корпорація виконала, однак штраф виплатити відмовилася. В результаті, в лютому 2008 року Microsoft було оштрафована на ще на 899 мільйонів євро - за відмову виконати розпорядження комісії. Microsoft намагається оскаржити штраф, який став рекордним в історії Євросоюзу, наполягаючи на тому, що при визначенні його розміру використовувалися невірні дані.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь