Переключиться на мобильную версию

ЄС знову подав до суду на Microsoft

Назад к разделу Техно
Європейський союз знову починає судовий процес проти американської корпорації з виробництва комп'ютерного забезпечення Microsoft Corp.
Microsoft намагається оскаржити штраф, який став рекордним в історії Євросоюзу
Microsoft намагається оскаржити штраф, який став рекордним в історії Євросоюзу
cougarbyte.com

ЄС звинувачує компанію в порушенні європейського антимонопольного законодавства.

Єврокомісія вважає, що Microsoft порушує закон про конкуренцію, поставляючи операційну систему Windows разом з вбудованим браузером Internet Explorer. "Ситуація, що склалася, порушує конкуренцію серед творців інтернет-браузерів, заважає удосконаленню програмного забезпечення, а також значно звужує вибір користувача", - йдеться в заяві Єврокомісії.

Керівництво Microsoft, коментуючи претензії висунуті Єврокомісією, заявило, що у своїй роботі корпорація намагається суворо дотримуватися законодавства Євросоюзу.

Єврокомісія дала компанії Microsoft два місяці, щоб компанія могла відповісти на звинувачення і виробити лінію захисту.

Це вже не перше звинувачення Microsoft у порушенні європейського антимонопольного законодавства.

У 2004 році антимонопольна комісія ЄС звинуватила Microsoft в навмисному обмеження доступу споживачів до аудіо-візуального програмного забезпечення інших компаній. На Microsoft було накладено штраф у розмірі 497 мільйонів євро, крім того, корпорацію зобов'язали випустити на ринок операційну систему Windows, в яку не буде включений програвач Windows Media Player, а також розкрити коди операційної системи іншим розробникам програмного забезпечення.

Більшість умов корпорація виконала, однак штраф виплатити відмовилася. В результаті, в лютому 2008 року Microsoft було оштрафована на ще на 899 мільйонів євро - за відмову виконати розпорядження комісії. Microsoft намагається оскаржити штраф, який став рекордним в історії Євросоюзу, наполягаючи на тому, що при визначенні його розміру використовувалися невірні дані.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь