Переключиться на мобильную версию

Асканія-Нова представить Україну на всесвітньому конкурсі 7 нових чудес природи

Назад к разделу Техно
Біосферний заповідник Асканія-Нова вийшов у другий тур всесвітнього конкурсу 7 нових чудес природи. Підтримати Україну в подальшій боротьбі можна в інтернет-голосуванні на сайті конкурсу.
Заповідник Асканія-Нова вийшов у другий тур всесвітнього конкурсу
Заповідник Асканія-Нова вийшов у другий тур всесвітнього конкурсу
7chudes.in.ua

Підрахунок голосів першого етапу акції тривав до 31 грудня 2008 року. За його результатами, Асканія-Нова боротиметься за звання чуда природи від України, повідомляє прес-служба голови Оргкомітету Всеукраїнської акції 7 природних чудес України Миколи Томенка.

Усього в другий тур потрапили 260 учасників з усіх континентів

Згідно регламенту всесвітнього конкурсу, на першому етапі відбувався відбір одного учасника від країни за найбільшу кількість голосів, які отримано під час голосування в інтернеті. Від України переможцем стала Асканія-Нова, яка і продовжить боротьбу у другому етапі. Всього у другий тур потрапили 260 учасників з усіх континентів (національні номінанти та об'єкти, що представляють дві і більше країни).

Як відомо, оргкомітет загальнонаціональної акції 7 природних чудес України з метою популяризації фіналістів цього проекту вирішив подати на всесвітній конкурс у якості номінантів переможців експертного та Інтернет-голосування в Україні.

Нагадаємо, за підсумками всеукраїнської акції біосферний заповідник Асканія-Нова отримав найбільше голосів експертів, а Національний природний парк Подільські Товтри отримав найбільшу підтримку інтернет-аудиторії.

Томенко: Впевнений, що і ця перемога, і подальша участь в конкурсі сприятимуть популяризації цього унікального куточка природи не тільки в Україні, але й в Європі та в світі

Голова Оргкомітету Всеукраїнської акції 7 природних чудес України Микола Томенко позитивно оцінив результати першого всесвітнього конкурсу для України : "Багато наших співвітчизників взяли участь у голосуванні, що дуже позитивно. Але найбільшу підтримку вдалося мобілізувати прихильникам Асканії-Нової, яка і вийшла у другий тур. Впевнений, що і ця перемога, і подальша участь в конкурсі сприятимуть популяризації цього унікального куточка природи не тільки в Україні, але і в Європі і в світі", - сказав він.

Томенко також закликав українців і на цьому етапі проявити активність і підтримати Асканію-Нову, яка стала єдиним об'єктом від України в популярному всесвітньому конкурсі.

Сім нових природних чудес світу планується назвати в 2011 році

Голосування триватиме до 7 липня 2009 року. Із 77 учасників, які наберуть найбільше голосів під час голосування в Інтернеті, експертне журі обере 21-го фіналіста конкурсу. Сім нових природних чудес світу планується назвати в 2011 році. За оцінками Оргкомiтету, у голосуванні можуть взяти участь до 100 мільйонів осіб.

Голосування проводиться на сайті New 7 Wonders. Для того, щоб віддати свій голос, потрібно зареєструватися, вказавши адресу електронної пошти. Це зможуть зробити і ті, хто вже приймав участь у попередньому етапі голосування.

Інформація про конкурс та заповідник Асканія-Нова, як і про інші природні чудеса України, доступна на сайті Сім природніх чудес України.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь