Переключиться на мобильную версию

Асканія-Нова представить Україну на всесвітньому конкурсі 7 нових чудес природи

Назад к разделу Техно
Біосферний заповідник Асканія-Нова вийшов у другий тур всесвітнього конкурсу 7 нових чудес природи. Підтримати Україну в подальшій боротьбі можна в інтернет-голосуванні на сайті конкурсу.
Заповідник Асканія-Нова вийшов у другий тур всесвітнього конкурсу
Заповідник Асканія-Нова вийшов у другий тур всесвітнього конкурсу
7chudes.in.ua

Підрахунок голосів першого етапу акції тривав до 31 грудня 2008 року. За його результатами, Асканія-Нова боротиметься за звання чуда природи від України, повідомляє прес-служба голови Оргкомітету Всеукраїнської акції 7 природних чудес України Миколи Томенка.

Усього в другий тур потрапили 260 учасників з усіх континентів

Згідно регламенту всесвітнього конкурсу, на першому етапі відбувався відбір одного учасника від країни за найбільшу кількість голосів, які отримано під час голосування в інтернеті. Від України переможцем стала Асканія-Нова, яка і продовжить боротьбу у другому етапі. Всього у другий тур потрапили 260 учасників з усіх континентів (національні номінанти та об'єкти, що представляють дві і більше країни).

Як відомо, оргкомітет загальнонаціональної акції 7 природних чудес України з метою популяризації фіналістів цього проекту вирішив подати на всесвітній конкурс у якості номінантів переможців експертного та Інтернет-голосування в Україні.

Нагадаємо, за підсумками всеукраїнської акції біосферний заповідник Асканія-Нова отримав найбільше голосів експертів, а Національний природний парк Подільські Товтри отримав найбільшу підтримку інтернет-аудиторії.

Томенко: Впевнений, що і ця перемога, і подальша участь в конкурсі сприятимуть популяризації цього унікального куточка природи не тільки в Україні, але й в Європі та в світі

Голова Оргкомітету Всеукраїнської акції 7 природних чудес України Микола Томенко позитивно оцінив результати першого всесвітнього конкурсу для України : "Багато наших співвітчизників взяли участь у голосуванні, що дуже позитивно. Але найбільшу підтримку вдалося мобілізувати прихильникам Асканії-Нової, яка і вийшла у другий тур. Впевнений, що і ця перемога, і подальша участь в конкурсі сприятимуть популяризації цього унікального куточка природи не тільки в Україні, але і в Європі і в світі", - сказав він.

Томенко також закликав українців і на цьому етапі проявити активність і підтримати Асканію-Нову, яка стала єдиним об'єктом від України в популярному всесвітньому конкурсі.

Сім нових природних чудес світу планується назвати в 2011 році

Голосування триватиме до 7 липня 2009 року. Із 77 учасників, які наберуть найбільше голосів під час голосування в Інтернеті, експертне журі обере 21-го фіналіста конкурсу. Сім нових природних чудес світу планується назвати в 2011 році. За оцінками Оргкомiтету, у голосуванні можуть взяти участь до 100 мільйонів осіб.

Голосування проводиться на сайті New 7 Wonders. Для того, щоб віддати свій голос, потрібно зареєструватися, вказавши адресу електронної пошти. Це зможуть зробити і ті, хто вже приймав участь у попередньому етапі голосування.

Інформація про конкурс та заповідник Асканія-Нова, як і про інші природні чудеса України, доступна на сайті Сім природніх чудес України.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь