Переключиться на мобильную версию

В інтернеті стає все менше сайтів

Назад к разделу Техно
Аналітична компанія Netcraft, що займається дослідженнями Всесвітньої Мережі, представила січневий звіт про кількість сайтів та програмне забезпечення, на якому вони працюють.
Компанія веде місячний облік кількості сайтів з 1994 року
Компанія веде місячний облік кількості сайтів з 1994 року
cyberstyle.ru

Представники компанії зазначають, що вони ведуть місячний облік кількості сайтів з 1994 року і протягом останніх 15 років констатували зростання кількості сайтів в мережі. Однак січень у цьому сенсі став переломним.

За даними на 1 січня, в базi Netcraft були наявні дані про 185 497 213 сайтів. У грудні це число було на 1,23 мільйона більше. Фахівці Netcraft стверджують, що основних причин зниження дві.

По-перше, це фінансова криза, змушує користувачів заощаджувати на інтернеті. Згортаються також проекти, що залишилися без реклами. Фахівці кажуть, що незважаючи на всі прогнози рекламних інтернет-агентств про те, що інтернет від кризи виграє, так як сюди прийдуть рекламодавці з телебачення і радіо, цифри свідчать про скорочення активності в інтернеті.

По-друге, частину спаду експерти пояснюють традиційним різдвяним і новорічним сезоном відпусток та канікул.

Наприклад, за місяць компанія Google втратила понад 600 000 сайтів.

Нагадаємо, згідно з даними дослідження Pew Research Center for the People & the Press, з винаходом Всесвітньої Павутини все більше людей використовують Інтернет в якості джерела інформації і зв'язку.

За матеріалами: CyberSecurity

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь