Переключиться на мобильную версию

The Times: Із багатими чоловіками жінки досягають більше оргазмів

Назад к разделу Техно
Учені прийшли до висновку, що задоволення, яке отримують жінки від занять сексом, прямо залежить від розмірів банківського рахунку партнера, пише The Times.
Частота жіночих оргазмів збільшується разом із доходами партнера
Частота жіночих оргазмів збільшується разом із доходами партнера
destructive-relationships

Вони дослідили, що чим багатший чоловік, тим частіше його партнерка відчуває оргазм.

"Частота жіночих оргазмів збільшується разом із доходами партнера", - стверджує психолог, який проводив дослідження, доктор Томас Поллет із Університету Ньюкасла.

Доктор Поллет і його співавтор, професор Деніел Неттл вважають, що феномен еволюційної адаптації, який властиво жінкам, змушує їх вибирати чоловіків на основі їх становища в суспільстві.

Учені використовували Китайське дослідження з питань сім'ї та здоров'я, яке створено на основі відвертих інтерв'ю п'яти тисяч осіб. Як зазначає Джонатан Лік, дані дослідження підтвердилися попередніми опитуваннями, проведеними в Німеччині та Америці.

Крім того, підсумки опитування, проведеного англосаксонською службою вивчення громадської думки One-Poll, говорять про те, що кожна четверта жителька Великобританії імітує оргазм.

Що стосується українських жінок, то, останні дослідження цього питання говорять про те, що майже 30% українських жінок ніколи не відчували оргазм у близькості з чоловіком, ще 15% відчувають його нерегулярно.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь