Переключиться на мобильную версию

Учені: Породисті собаки нерозумні

Назад к разделу Техно
Шведські вчені зробили висновок, що породисті собаки із кожним поколінням стають чимраз менш мудрими.
Вчені засумнівалися у мудрості чихуахуа
Вчені засумнівалися у мудрості чихуахуа
komok.pp.ru
У ході дослідження, вчені з Університету Стокгольма встановили, що моральні та фізичні здібності багатьох собачих порід помітно знижуються через те, що сучасні люди прагнуть завести більш покірного та симпатичного вихованця.

Таким чином, відбираючи чотириногих друзів саме за цим критерієм, люди позбавляють собак природної еволюції, яка диктує правило - виживає найсильніший.

За словами вчених, собаки, що жили ще у XIX столітті, мали набагато більше переваг перед своїми сучасними нащадками. Крім того, як з'явилася мода на кімнатних собачок та конкурси краси серед тварин, собак обирали перш за все за їхньою силою, нюхом, здібностями полювати та охороняти житло.

Захоплення спокійними, красивими собаками призвело до того, що вони стали менш уважні та набагато менш здатними до навчання різним командам.

"Сучасні методи розведення собак впливають на поведінку та розумові здібності породистих собак, так само як і на їхні фізичні дані", - говорить автор дослідження Кент Свартберг.

У ході дослідження вчені вивчили 13 тисяч собак, склавши рейтинг із 31 породи на основі різних характеристик. Найбільш "нерозумними" вчені назвали такі породи декоративних собак, як чихуахуа та папільон.

Саме ці породи найчастіше можна побачити на руках у знаменитостей. Крім цього, чим кращою є зовнішність собаки, тим гіршою тварина є у ролі домашнього улюбленця, - повідомляють вчені.

Нагадаємо, раніше у російському місті Новосибірську з'явилася незвичайна послуга - розміщення реклами на собаках.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь