Переключиться на мобильную версию

9 вересня у Дубаї відкриють найвищу в світі будівлю і перше Аравійське метро

Назад к разделу Техно
Незважаючи на глобальну фінансову кризу, офіційне відкриття Дубайської вежі, найвищої будівлі у світі, відбудеться 9 вересня цього року. Цього ж дня почне роботу перше на Аравійському острові метро.
9 вересня - остаточний термін завершення робіт
9 вересня - остаточний термін завершення робіт
bdbl.ru

Найбільша світова висотка, на будівництво якої витрачено понад мільярд доларів, "уже досягла фінальної висоти у 818 метрів", повідомив представник бельгійської компанії Besix, заступник директора проекту висотної будови Дідьє Босpeдон.

"У кінці грудня на ній було змонтовано шпиль і маяк. Зараз тривають оздоблювальні роботи на фасаді. Потрібно також обладнати під'їзні шляхи та підвести каналізацію", - додав він.

9 вересня - остаточний термін завершення робіт у будинку. З оглядового майданчика на 124-му поверсі хмарочоса можна буде оглядати Дубай із висоти пташиного польоту. На 154-му поверсі розміститься офіс директора дубайської компанії Емаар, яка у вересні 2004 року почала роботи із прокопування котловану для будівництва вежі.

Навколо Дубайської вежі формується новий діловий центр Дубаю з готелями, торговельними центрами, офісними та житловими будинками. Загальна вартість його забудови становить 20 мільярдів доларів.

В американській пресі недавно з'явилися повідомлення про те, що у найвищому в світі хмарочосі може оселитися футболіст Девід Бекхем. За словами джерела, близького до компанії-забудовника, спортсмен вже почав переговори із представниками власників будівлі. Для порівняння, на батьківщині Бекхема, у Британії, найвищий будинок має лише 235 метрів.

Будівництво Дубайської вежі під егідою компанії Емаар ведуть за контрактами місцева компанія Arabtec, південнокорейська Samsung і бельгійська Besix.

Одночасно із відкриттям вежі буде проведено запуск першого на Аравійському півострові метро, лінії якого пройдуть по землі, під і над землею, зазначає Emirates Business.

Крім того, в ОАЕ зведуть хмарочос під назвою Podium, одна стіна якого нагадуватиме гігантський LED-екран, який стане найбільшим у світі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь