Переключиться на мобильную версию

ВООЗ: Через кризу збільшиться кількість психічних розладів та рівень споживання алкоголю

Назад к разделу Техно
Глобальна фінансова криза може призвести до зростання кількості психічних розладів і збільшення споживання алкоголю, заявила сьогодні директор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Маргарет Чан.
Криза може призвести до зростання споживання алкоголю
Криза може призвести до зростання споживання алкоголю
vokrugsveta.ru

"Криза здатна спровокувати поширення фобій, збільшення числа психічних захворювань і призвести до зростання споживання тютюну, алкоголю та інших шкідливих для здоров'я субстанцій", заявила Чан сьогодні, 20 січня, в штаб-квартирі ВООЗ в Женеві.

За словами Чан, щось подібне відбувалося під час попередніх фінансово-економічних криз, тому тепер є всі підстави побоюватися повторення негативних тенденцій.

Директор ВООЗ заявила, що керівництво організації вирішило створити спеціальну групу експертів для вивчення впливу наслідків глобальної фінансової кризи на ситуацію в сфері охорони здоров'я.

Маргарет Чан: Криза здатна спровокувати поширення фобій, збільшення числа психічних захворювань і призвести до зростання споживання тютюну, алкоголю та інших шкідливих для здоров'я субстанцій

Одним із таких наслідків, за словами директора ВООЗ, може стати надмірний приплив клієнтів у громадські медичні установи.

"У період економічної кризи люди намагаються користуватися послугами не приватного, а громадського сектору охорони здоров'я. Крім того, у багатьох країнах публічний сектор і без того переповнений, до того ж недостатньо фінансується, тому наплив нових клієнтів може підірвати нормальну роботу", - зазначила глава ВООЗ .

Як повідомлялося раніше, в листопаді минулого року Міністерство сім'ї, молоді та спорту України констатувало зростання випадків насильства в сім'ї та спроб суїциду через фінансову кризу.

Як відомо, на початку січня цього року один із найбагатших людей Європи, німецький мільярдер Адольф Меркль, покінчив життя самогубством після того, як втратив сотні мільйонів євро в результаті фінансової кризи. У перший тиждень січня також покінчив із собою глава однієї із найбільших у США компаній із продажу нерухомості Стівен Гуд.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь