Переключиться на мобильную версию

Екіпаж Discovery провів навчальний старт корабля

Назад к разделу Техно
Екіпаж американського космічного корабля багаторазового використання Discovery провів у середу навчальний старт шатла, встановленого на пусковому столі космодрому на мисі Канаверал (штат Флорида).
Старт Discovery призначено на 12 лютого
Старт Discovery призначено на 12 лютого
АР

Семеро астронавтів одягнувши помаранчеві скафандри, в яких їм доведеться відправитися до Міжнародної космічної станції в лютому, зайняли місця, випробували кріплення крісел та провели всі дії, необхідні при запуску корабля, включаючи відлік часу до старту. Двигуни "човника" при цьому не запускали.

Співробітники NASA при цьому ретельно закрили люк Discovery і перевірили, наскільки герметично він блокує вхід всередину. Після виконання всіх процедур астронавти вирушили на базу в центр управління польотами в Х'юстоні (штат Техас).

Як зазначив капітан Discovery Лі Арчамболт, "ми готуємося до місії майже цілий рік, тому згораємо від бажанням скоріше приступити до її виконання". Крім Арчамболта в лютому на орбітальну станцію відправляться також американці Домінік Антонеллі, Джон Філліпс, Стівен Суонсон, Річард Арнольд, Джозеф Акаба і японець Коїчі Ваката. Останній повинен змінити на МКС американку Сандру Магнус.

У завдання 119-ої за рахунком експедиції американців на "човниках" входить в тому числі доставка та встановлення останнього сегмента панелей сонячних батарей МКС, а також установка зовнішнього сегмента японської наукової лабораторії Кібо.

Старт Discovery призначено на 12 лютого.

Крім того, 14 січня відбулася перша в 2009 році операція із збільшення орбіти польоту Міжнародної космічної станції. Другий подібний маневр намічено на 4 лютого. Він потрібен для підтримки необхідної висоти польоту МКС для забезпечення стикування з транспортним кораблем Прогрес, старт якого намічено на 10 лютого, а також наступним запуском до станції американського шатла.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь