Переключиться на мобильную версию

Гарвард приймає рекордну кількість заявок від абітурієнтів

Назад к разделу Техно
Рекордне число абітурієнтів - 29 тис. осіб - подали документи на зарахування восени цього року на перший курс престижного Гарвардського університету в США.
Рекордне число абітурієнтів Гарварду - 29 тис. людей
Рекордне число абітурієнтів Гарварду - 29 тис. людей
univer.by

З урахуванням того, що на першому курсі факультетів Гарварду є лише 1,7 тисяч місць, на кожне з них у середньому будуть претендувати по 17 абітурієнтів. Минулий рекорд числа клопотань щодо прийому на навчання був встановлений перед початком 2008-09 навчального року - 27,5 тисяч людей.

За словами декана Гарварду з прийому студентів Вільяма Фітцсіммонса, настільки рясний наплив абітурієнтів багато в чому викликаний щедрими стипендіями та іншою фінансовою підтримкою, яку ВНЗ надає своїм студентам.

За діючої в університеті програми матеріальної допомоги, плата не стягується з тих студентів, дохід сімей яких складає менше 60 тисяч доларів на рік.

Щорічна плата за навчання для тих студентів, родини яких мають прибуток від 60 тисяч до 180 тисяч доларів на рік, становить 10% від цієї суми.

Гарвардський університет відноситься до так званої Ліги плюща - групи з восьми найстаріших університетів північного сходу США, що мають найбільший авторитет і популярність.

За оцінками, середня вартість навчання в одному з таких вузів у цьому році складе понад 50 тисяч доларів. У цю суму входить безпосередньо плата за навчання, різні збори на проведення навчального процесу, оплата місця у гуртожитку, харчування та особисті витрати.

Нагадаємо, ще один університет, що фігурує у списку кращих вузів світу, Кембриджський, відзначає цього року своє 800-річчя.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь