Переключиться на мобильную версию

У Бразилії різко зросла кількість смертей від удару блискавки

Назад к разделу Техно
Із початку 2009 року в Бразилії від удару блискавки загинуло 11 осіб. Минулий 2008 рік за цим показником встановив рекорд за десятиліття - блискавка стала причиною смерті 75 осіб.
75 смертей від удару блискавки
75 смертей від удару блискавки
science.nasa.gov

Згідно із даними, які поширено бразильським Національним інститутом космічних досліджень, лише у штаті Ріо-де-Жанейро з першого січня виявлено 20 тисяч електричних розрядів, що майже на п'ять тисяч більше, ніж за аналогічний відрізок минулого року.

У понеділок, 19 січня, одразу двоє осіб загинуло від ураження блискавкою в місті Ріо-де-Жанейро: 24-річна студентка, яка гуляла з друзями в лісопарку, та 11-річний хлопчик, який запускав повітряного змія із даху будинку.

Експерти пов'язують випадки ударів блискавки, що почастішали, із природним феноменом Ла Нінья, який являє собою аномальне пониження температури води в східній частині Тихого океану, що змінює напрямки вітрів в Південній Америці. Зараз він знову формується в Тихому океані.

Усього з початку цього року в Бразилії від ударів блискавки загинуло вже 11 осіб. У 2008 році через цю причину пішли з життя 75 осіб, що стало найбільшим показником за десятиріччя.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь