Переключиться на мобильную версию

Прихильники жорстоких комп'ютерних ігор не люблять насильство

Назад к разделу Техно
Американський університет Рочестера і дослідницька фірма Immersyve прийшли до висновку, що люди, які захоплюються комп'ютерними іграми, де показують безліч актів жорстокості, у житті насильство недолюблюють. Більш того, надлишок насильства зменшує їхній і.
Жорстокі ігри зменшують інтерес до гри
Жорстокі ігри зменшують інтерес до гри
abc.net.au

Детальний виклад цієї теорії буде опубліковано журналом Personality and Social Psychology Bulletin.

За даними авторів дослідження, інтерес до насильства як такого відчуває лише невелика група гравців - як правило, людей, підсвідомо схильних до агресії. Переважна більшість геймерів насильство терпить, але не любить - їхній інтерес до подібних розваг викликано відчуттям азарту і можливістю подолання труднощів.

Переважна більшість геймерів насильство терпить, але не любить

Ці висновки зроблено в результаті опитувань приблизно 2.7 тис. любителів насильницьких відеоігор, переважно - чоловіків у віці 18-39-ти років. Крім того, було проведено серію спеціальних психологічних тестів, у яких брали участь більше 300 молодих людей (наприклад, їм пропонувалося оцінювати гру одного сюжету, однак різного ступеня жорстокості).

Нагадаємо, Американський Національний інститут ЗМІ та сім'ї в кінці листопада минулого року 13-ий раз опублікував список непристойних і насильницьких відеоігор.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь