Переключиться на мобильную версию

У Казахстані інваліди борються за легалізацію проституції

Назад к разделу Техно
Інваліди Караганди звернулися до парламенту Казахстану із проханням узаконити проституцію. Крім цього, вони просять виділити із бюджету кошти для інвалідів, щоб останні могли користуватися секс-послугами, - повідомляє ВВС.
Казахстанські інваліди вимагають легалізації проституції
Казахстанські інваліди вимагають легалізації проституції
gazeta.lviv.ua

Звернення до депутатів поки що залишається без відповіді, але їхнє прохання викликало жваву громадську дискусію про легалізацію проституції. У Карагандинській області мешкає близько 50 тисяч інвалідів. Частину проблем людей із фізичними вадами вирішує спільнота Тирлик.

"Ми просили парламент та уряд розглянути питання про легалізацію проституції", - розповіла голова товариства Роза Петрусь, інвалід першої групи. На думку інвалідів, це необхідно для зниження цін на секс-послуги. Вони також пропонують зобов'язати проституток обслуговувати і людей з фізичними вадами.

Послуги жриці кохання у Казахстані у середньому коштують близько 50 доларів за годину, у той час коли пенсія інвалідів є трохи вищою за 150 доларів у місяць.

"Нічого не залишається, як розглянути питання про виділення пільгових карток на користування послугами комерційного сексу. Ми такі самі люди, як і здорове населення, і у нас такі самі потреби", - пояснила Петрусь. "Що приховувати? Усі займаються сексом. Чому ми не повинні?", - додала вона.

"Легалізація проституції значно б знизила кількість негативних факторів у цій сфері", - говорить Даніяр Єнікеєв, голова Громадського комітету з легалізації проституції, який припинив свою роботу. Казахстанські ж інваліди у своєму зверненні посилаються на досвід Голландії, де держава оплачує послуги повій для інвалідів.

Раніше повідомлялося, що засновник ізраїльської технологічної компанії Argo Medical Technologies, інженер Аміт Гоффер, створив для паралізованих людей, не здатних ходити, апарат ReWalk.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь