Переключиться на мобильную версию

У пластмасовому поколінні MacBook з'явилося поповнення

Назад к разделу Техно
Корпорація Apple без офіційного анонсу обновила старе покоління MacBook в пластмасовому корпусі, перевівши його на нову платформу NVIDIA GeForce 9400M, замість Intel GMA X3100.
Апарат отримав більш потужний процесор - Core 2 Duo 2 ГГц/
Апарат отримав більш потужний процесор - Core 2 Duo 2 ГГц/
ko-online.com.ua
Апарат також отримав більш потужний процесор Core 2 Duo 2 ГГц, системну шину 1066 МГц і 2 ГБ оперативної пам'яті в базовій комплектації замість 1 ГБ. В іншому пристрій залишилися колишні.

У ньому застосовуються пам'ять старого зразка DDR2, що працює на частоті 667 МГц, 120-гігабайтний вінчестер, клавіатура без підсвічування, порт Mini DVI, а не Mini DisplayPort як в алюмінієвого побратима та 8-швидкісний пишучий DVD-привід Superdrive.

Крім того, об'єм оперативної пам'яті ноутбука можна збільшити до 4 ГБ, а місткість жорсткого диска до 320 ГБ. На думку аналітиків, головним плюсом новинки, в порівнянні з більш сучасними алюмінієвими варіантами MacBook, є ціна - $ 999 в базовій комплектації проти $ 1299.

Нагадаємо, раніше один з аналітиків компанії Technology Business Research Езра Готтхейл заявив, що на початку 2009 року компанія Apple випустить нетбук.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь