Переключиться на мобильную версию

Учені б'ють на сполох: Під загрозою зникнення опинилися жаби

Назад к разделу Техно
Щорічно у світі для вживання в їжу продається від 200 мільйонів до одного мільярда жаб. Такий попит на жаб'ячі лапки загрожує популяції земноводних зникненням.
Жаби опинилися під загрозою
Жаби опинилися під загрозою
martin-jansen.net

До такого висновку прийшли вчені із австралійського Університету Аделаїди в ході останнього дослідження, яке опубліковано на сайті www.adelaide.edu.au.

Автори роботи зазначають, що, всупереч поширеній думці, жаб'ячі лапки є популярною стравою не тільки у Франції. Делікатес масово вживають і в Азії, і в Європі, де він навіть входить у меню деяких шкіл.

Щорічно в світі "з'їдають" від 200 мільйонів до одного мільярда жаб. А основним постачальником тварин є Індонезія.

Однак, земноводні вважаються одними із найбільш вразливих до змін навколишнього середовища живих організмів. Внаслідок регулярного відлову амфібій і кліматичних змін багато видів уже потрапили в Червону Книгу.

Нагадаємо, нещодавно вчені з Каліфорнії заявили, що вилов риби і полювання призводять до того, що людина змінює не тільки чисельність особин того чи іншого виду, але й еволюційні шляхи розвитку популяцій.

Раніше повідомлялося, що нововідкритому виду рожевої земляної ігуани, який сформовано понад 350 тисяч років тому і виявлено на Галапагоських островах, також загрожує зникнення.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь